Про нас

ТОВ «РУФ» понад 15 років спеціалізується на поставці сучасних високоякісних покрівельних матеріалів та будівництві дахів для найвибагливіших клієнтів. Дах з натуральної черепиці — це гарантія екологічного та натурального будівництва, привабливий вигляд будинку та надійний захист Вашої оселі. Новий дах може кардинально змінити зовнішній вигляд Вашого будинку.

РУФ (Roof) в перекладі з англійської означає дах. Компанія Руф від початку свого виникнення до сьогоднішнього дня реалізує покрівлю з натуральної черепиці, оскільки черепиця зарекомендувала себе як недорогий і надійний покрівельний матеріал. Черепиця чудово підходить як для будівництва нових будівель, так і для подальшої їх реконструкції та ремонту. 
Сьогодні ми є офіційним дистриб’ютором ТМ BraasRoben та IKO — це найкращі європейські стандарти у світі покрівельних технологій, перевірені часом, з гарантією на десятки років експлуатації.

Фірма » РУФ » пропонує черепицю від всесвітньо відомих виробників, а саме:

  • Керамічна черепиця Braas- керамічна черепиця для даху Braas ідеальний варіант для мансардних приміщень, оскільки вона повільно нагрівається під сонцем і повільно охолоджується, не накопичує статичну електрику, не піддається зовнішньому та хімічному впливу, легка в експлуатації.
  • Керамічна черепиця Roben- керамічна черепиця для даху Roben надає оптимальний ізоляційний повітряний прошарок та створює ідеальні умови експлуатації для покрівлі. Черепиця довговічна в часі, термін служби становить 100-150 років. Дах з керамічної черепиці повільно нагрівається влітку та надійно захищає взимку, зовсім безшумний під час дощу, що є великою перевагою для мешканців будинку.
  • Цементно-піщана черепиця Braas— цементно-піщана черепиця для даху Braas виготовлена виключно з природних елементів: кварцового піску, цементу, домішок оксиду заліза та спеціальних сумішей для отримання пристойного зовнішнього вигляду та міцності. Зручна в експлуатації, не потребує ретельного догляду, проста в монтажі, має низку теплопровідність, високий рівень шумопоглинання і стійкості до впливу зовнішніх факторів. Черепиця виготовлена за сучасними новітніми технологіями проходить найсуворіший контроль, що дозволяє надати 30 років гарантії якості для її майбутнього власника.
  • Бітумна черепиця IKO— бітумна черепиця має гнучку основу, завдяки чому володіє відмінними шумоізоляційними та водовідштовхувальними властивостями. Відмінною особливістю бітумної черепиці — є її герметичність, простота та економічність монтажу.

Окрім того, ТОВ «РУФ» є ексклюзивним постачальником на український ринок товарів фірми GTM — виробника покрівельних аксесуарів.

Якщо в будинку Ви плануєте облаштувати житлове мансардне приміщення, дахові (мансардні) вікна — незамінна річ. Ми пропонуємо мансардні вікна всіх типів та розмірів від провідних європейських виробників таких, як:

  • Мансардні вікна ROTO
  • Мансардні вікна VELUX
  • Мансардні вікна FAKRO

Завершеність зовнішнього вигляду, а також надійний захист Вашого будинку від сильних злив та опадів забезпечать водостічні системи для даху. Сучасні водостічні системи та труби якісні і недорогі, надійні та прості в монтажі. Широка кольорова гама металевих, алюмінієвих та пластикових водостоків дозволяє підібрати їх під будь-який колір даху чи фасаду будинку.
Продукцію цих виробників можна придбати на складі в м. Рівне, або під замовлення.

Всі матеріали сертифіковані в Україні і мають успішний досвід експлуатації в наших природних і екологічних умовах.

Фірма “Руф на постійній основі співпрацює з проектними організаціями, фiрмами-виконавцями робіт, архітектурними компаніями. Для наших клієнтів ми пропонуємо не лише покрівельні матеріали в асортименті, а й надаємо консультації по їх використанню, рекомендуємо кваліфіковані бригади, які проводять монтаж покрівельних та фасадних матеріалів, і залишають за собою право технічного нагляду за комплексом монтажних робіт. За допомогою всестороннього підходу, ми досягли найвищого рівня робіт i можемо гарантувати справжню якість замовнику.

Ми працюємо з клієнтом від креслення до будівельного майданчика.